Lékař lůžkového oddělení

Milí klienti,
z důvodu příznivé epidemiologické situace a poklesu zájmu o PCR testy na COVID od 14. 4. pozastavujeme činnost odběrového místa v areálu Nemocnice Valtice.

V případě zhoršení epidemiologické situace, popř. nárůstu zájmu o PCR testy z důvodu cestování, jsme připraveni činnost obnovit.

Děkujeme za pochopení.

Lékař lůžkového oddělení

Nemocnice Valtice s.r.o. přijme do pracovního poměru lékaře lůžkového oddělení následné péče.

Požadavky:
VŠ vzdělání na lékařské fakultě, vítaná odborná nebo specializovaná způsobilost v oboru vnitřní lékařství, chirurgie, případně v jiném oboru.

Nabízíme:

Nástup možný ihned nebo dle dohody, plný pracovní úvazek, ev. úprava úvazku možná. V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis e-mailem na adresu: sulcova@nemvalt.cz, případně písemně na adresu Nemocnice Valtice s.r.o., Klášterní 1150, 691 42 Valtice

Informace k volnému místu podá primářka LDN MUDr. Drobiličová
felefon: +420 519 363 109, případně mzdové a personální oddělení, telefon: +420 519 363 114.

Kontaktní formulář